O mnie

terarian
Grooming to nie tylko strzyżenie ale przede wszystkim artystyczna praca! Do każdego czworonożnego klienta podchodzę indywidualnie. Zapraszam do mojego SALONU DLA ZWIERZAT wszystkich, którzy cenią piękny i zdrowy wygląd swojego psa.
Jestem od 2011 roku dyplomowanym zootechnikiem, a od 2012 roku także dyplomowanym i wykwalifikowanym groomerem. Podnosząc swoje kwalifikacje w 2013 roku ukończyłam studia z Pielęgniarstwa i chowu zwierząt towarzyszących. W 2021 r. spełniło się moje marzenie, ponieważ jako jedna z kilkunastu osób w Polsce, zdając egzamin państwowy w Izbie Rzemieślniczej, uzyskałam tytuł Mistrza w zawodzie Fryzjer zwierząt – groomer. Stale podnoszę swoje umiejętności z zakresu pielęgnacji psów poprzez kursy i warsztaty u najlepszych mistrzów polskich i zagranicznych oraz hodowców. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych wystawach jako handler , a od 2021 roku prowadzę hodowlę psów rasy Airedale Terrier oraz Kerry Blue Terrier – Mahoniowe Serce.
W moim SALONIE najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo psa. Pracuję tylko na kosmetykach renomowanych firm, z naturalnym składem, bez parabenów. Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny, do każdego podchodzę indywidualnie dlatego na pielęgnację przeznaczam odpowiednią ilość czasu i uwagi. Nigdy nie posuwam się do wykorzystywania w salonie środków uspokajających dla moich klientów.
W ofercie SALONU DLA ZWIERZĄT znajdą Państwo strzyżenie, trymowanie, kąpiele oczyszczająco-pielęgnacyjne. Wykonuję fryzurki Asian Fusion oraz tradycyjne. Profesjonalnie przygotowuję psy z grupy III ( terriery) do wystaw.